| pinky_2290 a întrebat:

Da-ti-mi si mie idei de tinute pentru balul bobocilor care sa contina colanti din piele, va rog

Răspuns Câştigător
| m_6429 a răspuns:

Cum a zis si "psiholoaga". un top baby doll mai lungut care sa aiba o culoare mai electro si niste bratari argintii (mari) + tocuri si gata.:d
Good luck.

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Adaugi la colantii astia un corset din piele cu ceva aplicatii de metal, o zgarda cu tinte, iar in mana dreapta tii o pereche de catuse sau un bici. Ce zici? Ce periculoase sunt boboacele astea...
Ia-ti un top baby doll mai lungut, colantii astia, daca ii vrei neaparat, niste tocuri si gata.

| pinky_2290 explică:

A fost frumos, numai ca a tinut cam putin

| m_6429 a răspuns:

Cum a fost balul?:*