| pitesti a întrebat:

Daca ai fi in locul meu ce ti-ai cumpara? un lantic si o brata din aur sau 3-4 lanticuri din argint 10 bratari si multe inele? ...adica intelegeti voi putin aur sau mult argint?

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Argintul este mai practic...si aurul este frumos dar la anumite ocazii mai importante.eu de exemplu am lant, cercei, bratara de aur dar nu le port decat la anumite ocazii in rest port argintbig grin
daca nu ai deloc aur ia-ti ceva de aur ca e frumos, o bratara un lant de argint tot iti mai iei tu cand primesti o alocatie ceva...in plus ce rost are sa iti iei atatea odatahappy

succes

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mai degraba putin argint. Chiar daca iti permiti mai mult eu spun ca ajunge un lantisor de aur, 1 bratara si 2-3 inele. La ce iti trebuie multe?

| BruneTTe a răspuns:

Argint. dar nu in cantitatile alealaughing. putin argint :X mi se pare mai finut si mai dragut happy

| yunnyaaa a răspuns:

E mai frumos argintul.happy

| moonY a răspuns:

creier

| moonY a răspuns:

si tie ce-ti trebuie?

| eu..sh doar eu a răspuns:

Argintul e mai frumos.big grin

| Kitty a răspuns:

Acum se poarta mai mult aurul. Amandoua imi plac, si aurul si argintul, dar din ce ai spus tu aici, as alege mai multe din argint.

| OanaG a răspuns:

Argint-ul imi place, si aur-ul imi place, insa. argint-ul ma acapareaza big grin

| Doar eu_5952 a răspuns:

Argint(eu sincer sunt inebunita):d...desi aurul e mai valoros mult mai la moda e argintul
P. S.:Urasc aurul!

| Lady a răspuns:

Eu as alege argintul pentru ca imi place.:X

daca e cazul tau alege ce`ti place.big grin

| pitesti explică:

MoonY fiecare cu ce-i trebuiewinking

| pitesti explică:

MoonY o parere despre niste bijuterii smug care ti se par mai ok? cele din aur sau din argint? tongue smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi place mai mult argintu':X:X:X

| zizibela a răspuns:

Putin aur, e calitate e fin si nu se demodeaza!

| onlyArmina a răspuns:

Depinde de ce preferinte ai tu, pentru ca depinde parerea ta. Daca pretuiesti mai mult valoarea decat banii, atunci alegi aur. Dar daca vrei mai mult ...at` alegi argint.Acuma tu decizi:* funda?:X