| king5151 a întrebat:

Daca am dat o comanda pe h&m joi nu trebuia sa fie procesata pana azi? Sau poate fi procesata si livrata in aceeasi zi?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. Poate sa o fi procesat joi sau vineri dar daca au multe comenzi poate fi si luni sa marti. Daca produsul este la un magazin din zona ta dureaza peste 24 ore. Daca este de la Bucuresti si tu stai in N-V-estul tarii va dura si peste 48 de ore (cazul meu).

| sierra1 a răspuns:

Dacă comanda e dată seara aștept-o pe luni

| Anonimul151 a răspuns:

Nu. Procesarea poate dura și 2-3 zile lucrătoare. Dacă ai dat comanda joi, vineri nu au putut-o procesa. Sâmbătă și Duminică nu lucrează deci ăsta e motivul. Începând de mâine sau marți poate fi procesată și chiar livrată.

| SunsetTrance a răspuns:

Cam orice site livreaza in 3-4 zile lucratoare, deci asteapta-te cam marti-miercuri sa iti ajunga coletul