| anonim_4396 a întrebat:

O comandă de la h&m poate fi livrată și la poştă sau doar la domiciliu?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pe site se vorbeste doar de Curierat si de reprezentantul curieratului. Nu stiu daca trimit si prin Posta Romana, desi termenul de livrare e estimat la 2-4 zile (la fel ca la Posta Romana).
Daca e doar prin curierat, trebuie sa fii acasa pentru a primi produsul sau rogi pe cineva sa-l ridice in locul tau cand ajunge distribuitorul, daca produsul apare intr-un interval in care nu esti disponibil/a.
Tot pe site se recomanda ca suma de bani sa fie exacta (valoarea produsului), de aici trag concluzia ca nu lucreaza cu Posta Romana, desi ii poti contacta personal pentru a afla acest lucru.

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

De obicei site-urile cum sunt h&m folosesc curier pana la domiciliu dar mi se pare ca merge si prin posta. du-te pe site-ul lor si cauta cand cumperi daca poate fi transportata si prin posta sau intreaba un specialist de-al lor

| NecenzuratAnonim a răspuns:

Si la posta... Funda?