| lolipopfree a întrebat:

Daca comanzi ceva de la top-shop.ro cat costa transportul?
Va multumesc anticipat!
funditaAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Rush a răspuns:

Depinde cu ce vrei sa vina, daca vrei cu fan curier costa 50 de lei dar iti vine rapid daca vrei cu posta romana sau curieratul lor parca e 25 sau mai putin. asta e si depinde de ce comanzi, daca comanzi un spray nu e la fel ca si comandatul unei biciclete medicinale sau nu stiu ce altceva mai mare... sper ca te-am ajutat, funda te rog daca vrei sau macar voturi

1 răspuns:
| Malina_5263 a răspuns:

Dureaza cam 40 de minute sau maxim 1 ora! dupa cum mi-a zis mama!