| Tripp91 a întrebat:

Daca comanzi ceva de pe internet vine mandatul postal acasa sau mergi tu la posta si intrebi daca nu ti-a venit un colet la adresa ta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca l-ai cerut prin posta vine postasul si iti lasa o hartie in posta din scara blocului sau la poarta daca stai la casa. Apoi mergi la posta cu banii si buletinul pentru a ridica comanda dar arati hartiuta ca sa stie care e coletul tau.

2 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, ar trebui sa primesti aviz acasa in max 3-4 zile de la comanda ta online. Dar cei la posta romana au o problema cu aceste avize, de multe ori nu le pun in casuta postala. Cel mai bine mergi tu la of. postal si intrebi de colet ( chiar si fara aviz )

| Blackyuu a răspuns:

Stai linistit\a daca stai la bloc cred ca trebuie sa te duci la posta dar daca esti de la tara iti vine coletul acasa!
Funda?