| Ak99 a întrebat:

Daca cumpar ceva de pe Ebay, din china si la produs scrie ca are livare gratuita cand ma duc la posta sa ridic coletul trebuie sa platesc ceva?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te duci la vama, nu la posta!

| Jimtheghost a răspuns:

Nu. Daca cel care livreaza a spus ca e gratis atunci asa e. Totusi conteaza de la cine ai cumparat. Ebay nu e chiar cel mai de incredere site.

| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, pai daca ai un produs cu o anumita valoare transportul este gratuit si tu ca sa ridici coletul nu trebuie sa platesti, ma gandeam ca ti-l va aduce acasa, pentru siguranta iti poti lua 5 lei la tine.
Sa ai o zi placuta, sper ca te-am ajutat.