| anonim_4396 a întrebat:

Dacă deschid dispută pe AliExpress, fiindcă nu mi-a ajuns un produs sau nu este conform descrierii, făcând poze şi arătându-i vânzătorului, aş avea şansa să-mi trimită banii sau alt produs la fel fără să-l plătesc? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Îți dau banii înapoi dacă deschizi disputa (și mie mi au dat când am deschis).

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sigur!

| gogu220 a răspuns:

Dacă nu a ajuns poate că e bine să mai aştepţi un pic.
Eu am comandat un bec cu senzor de lumină şi senzor de mişcare. L-am pus în fasung şi nu se aprindea (apăsam întrerupătorul). Am semnalat producătorului că nu merge şi mi-adat banii îapoi pe card. Nu a fost nevoie să fac poze.