| Sudura45892 a întrebat:

Daca merg la mall la magazinul swarovski ma lasa sa plătesc cash? Am vrut sa dau o comandă online și mergea doar cu cardul.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, in magazin se poate plati cu cash sau cu cardul bancar.

Online se cumpara numai cu cardul, fiindca nu poti trimite banii cu trotineta la ei, mai ales cand cumperi bijuterii.

| Simpatic a răspuns:

In toate magazinele fizice se poate plati atat cash cat si cu cardul...

| darrio2007 a răspuns:

Normal că poti plati cash.

| anonimg a răspuns:

Online merge și cu factură proformă, nu doar cu cardul. Vorbește la telefon cu vânzătorul. Eu am comandat așa de la alte magazine online.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți plăti dacă suma e sub 5000 lei.

| LisaJulie a răspuns:

Da poți plăti cu cash fața în fața