| Eric1234 a întrebat:

Daca pun un colet prin olx la fan curier catre un cumparator, uit sa pun ramburs de 500lei si cumparatorul plateste doar 25lei transportul si tine produsul, mai am ce sa fac sau a fost greseala mea?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E greseala ta si n-ai ce-i face chiar daca-l dai in judecata.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu stiu cum ai uita sa pui rambursul, e ca si cum ai lucra 1 an si uiti sa ceri pe fiecare luna salariul. Daca se intampla chestia asta, nu cred ca mai ai ce face, poate daca omul care a primit produsul nu e roman jeg*s si iti da banii, vazand ca e o greseala