| lombardi a întrebat:

Daca vreau sa-mi cumpar un telefon in rate de la Altex sau Domo de ex., cum platesc? Cash in magazinul respectiv sau de pe card? Se poate si fara carduri, conturi etc?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa platesti in rate fie aplici pentru un credit fie pentru un card de credit. In ambele cazuri rata o platesti bancii nu magazinului

| ombladon112 a răspuns:

Salut, iti recomand de la eMAG. E mai ieftin, au rate mai mici si aproba mai repede. http://bit.ly/eMagBlackFriday

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Trebuie să îți faci un card de credit la banca acceptată de magazinul respectiv. Ratele le plătești băncii nu magazinului.