| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca vreau sapun fara parfum trebuie neaparat sa comand de pe net sau pot sa gasesc si la mine in oras la magazin sau farmacie? Daca nu, spuneti mi un sapun care sa fie neutru ca aciditate si care pot gasi si la mine in oras

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.De unde sa stim in ce oras stai? Ar trebui sa gasesti in magazinele cu produse naturiste.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca e vorba de săpun pentru fata, respectiv corp, poți încerca produsele celor de la CeraVe, le găsești la farmacie.Nu au parfum și sunt și ok pentru piele.

Răspuns utilizator avertizat
| Sekim a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da, nu se specifica ca acel sapun este facut special pentru fata.

| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Având în vedere că eu le-am folosit și nu am pățit absolut nimic, da, sunt bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți găsi în magazinele cu produse naturiste sau în farmacii.

| Sekim a răspuns:

Daca iti doresti un sapun fara parfum sau cu cine stie ce, te duci frumos in absolut orice magazin ce ofera asemenea produse si te uiti frumos pe eticheta la ingrediente sau pe ambalaj ca multe scriu pe el sa zicem ( parfume free idk ). In plus, nu ai specificat sapun pentru ce mai exact, pentru maini, fata, corp? Exista sapunuri de la CeraVe daca ai nevoie pentru fata dar din cate stiu se gasesc doar online ( posibil sa nu fie cel mai bun, dar zic ca idee ). Te duci in toate magazinele, cauti ceva pe gustul tau, te interesezi ce sa contina si cum bazat pe nevoile tale si te decizi tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru Sekim):

Eu folosesc săpunurile de la CeraVe.
Sunt in regula cu pielea și le găsești și la farmacie, dar poți comanda și online, desigur.

| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pai cu ce săpun te speli pe restul corpului, cu ăla te poți spală și în zona intima că doar te clătești.Eu mă spăl cu cel de la CeraVe și nu am avut și nu am nicio problema până în momentul de față.

| Skarr a răspuns:

Nu stiu in ce oras stai dar presupun ca ai o farmacie sau un magazin dm. Gasesti sigur acolo