| byby_7642 a întrebat:

Dau fundita! cateva idei despre cum as putea sa ma imbarcs aa combin hainele ce accesori sa imi pun pentru a avea o tinuta care atrage cat decat atentia? nu vreau rochii sau ceva tocuri sau mai st eu ce.si cateva idei pentru o freza sau ceva happy

4 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Uite aici multe combinatii de diferite stiluri si produse, sigur te va ajuta:
www.misspretty.ro

| marrinnaa a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar... poti alege o pereche de blugi conici, o preche de balerini sandale, cu un sacou negru si pe dedesubt ceva simplu dar nu camasa ca pari prea serioasa zic eu.pentru par daca ai o placa e perfect... ti'l prinzi intr-o clama sus si lasi suvitele sa atarne
- blugi scurti o perche de cizme de toamna pana la genunchi( piele intoarsa) o camasa simpla si cu un ceas
-colanti negri, balerini/sandale cu o camasa lunguta. bafta

| byancacool a răspuns:

Buna pai poti purta o pereche de jeansi stramti, o bluza draguta, o manusa fara deget si niste tenisi si o freza nu stiu sa iti zic fiindca nu stiu ce tip de par ai.

| Def a răspuns:

Pai in loc sa ne intrebi pe noi ar trebui sa-ti pui imaginatia la contributie:d