| TORELO a întrebat:

De craciun vreau sa ii fac un cadou prietenului meu,dar nu sunt prea inspirata la aceasta categoriebig grin help me:p,as vrea ceva simbolic, dau funda!

Răspuns Câştigător
| mihaela8005 a răspuns:

Un ceas sau sa ii cumperi un tort si sa-l mancati aman2

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- telefon mobil.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.
- un tricou haios personalizat.
- o agenda imbracata in piele.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ri-barbati

| Irinami21 a răspuns:

~~Hmm un parfum suna destul de bine pentru un baiat... o Bomboana Golia? laughing nu serios acum, ai putea sa incerci sa facio poza cu voi doi si sa o pui in rama sau sa incerci sa faci pe Craciunita laughing Hmm suna interesant si faza cu o esarfa pentru baieti ceva gen fular cum se poarta mai nou... Urechi de ren? laughing) O seara romantica doar voi doi..cu specific Craciunul-yee happy laughing) idei trasnite? - incearca sa cumperi un tricou si sa rogi pe toti colegii/prietenii lui sa ii transmita un mesaj ceva gen ''Te pup By x'' laughing

| AlinPeFelie a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci cadou o poza mai veche, in rama cu voibig grin Saauu..lantisor cu o inimioara sau ceva de genlaughing si o poza cu voi in inimioarahappy

| Claudia1997 a răspuns:

Eu i-am cumparat un inel care l-am dus la bijuterie si a scris pe el " I love you"( sau poti sa scrii alt ceva). E ceva cu ce ramane mereu... Sper ca te-am ajutat.:*