| 1Q a întrebat:

De la ce magazin din Bucuresti isi cumpara lumea haine si papuci falsi, gen jordan, tommy, gucci, etc? Stiu ca Europa s-a inchis si la Dragonul Rosu nu dau la bucata.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai citeste odata intrebarea, pe urma raspunsul tau, pe urma răspunsul ala cu Iohannis de zilele trecute si astept scuzele pe urma.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu tot vreun analfabet functional esti, ca nu imi mai aduca aminte ce tampenii scriai

| ceafostodata a răspuns:

Nu vad care este problema ta. Dacă cumpăra cineva papuci "false" sau haine de la magazine e treaba lor și bani lor în joc. Orice poate sa își ea ce vrea fără un anumit motiv, acum pana la urma haina e haina indiferent ca e de firma sau nu.

| suntserios a răspuns (pentru ceafostodata):

Tu nu prea intelegi intrebarile la care raspunzi asa e?

| ceafostodata a răspuns (pentru suntserios):

Tu esti prea tâmpit și prea bagacios asa e? Știu foarte bine la ce intrabari răspund. Dacă vrei atenție asa tare cauta pe altcineva la care sa comentezi.

| 1Q explică (pentru suntserios):

Da frate, nu stiu de unde tot sunt userii astia care nici nu stiu sa citeasca o intrebare si sa o si inteleaga si iti dau un raspuns total aiurea pe langa subiect, trebuie facut ceva cu oameni de astia care fac spam aiurea, poate tu ca esti userul anului poti sa propui o metoda de pedepsire, nu stiu zic si eu

| 1Q explică (pentru ceafostodata):

Are mare dreptate,, suntserios,, tu stii sa citesti si sa intelegi o intrebare? Ce am intrebat eu si ce mi-ai spus tu, am intrebat de unde isi cumpara haine ca vreau si eu sa imi cumpar, in schimb tu faci mult spam cu niste raspunsuri aiurea, zicandu-mi ca ce treaba am eu cu oamenii aia, adica pe bune, mai bine lasa-ne si numai incurca lumea

| ceafostodata a răspuns (pentru 1Q):

Omule rolling on the floor ești patetic.

| Havarok a răspuns:

Nu stiu bro, incearca si tu in Piata Rahova sau in Sir.