| huideni1845 a întrebat:

De unde pot cumpara magneti in Arad?

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Presupun că vrei magneţi de frigider, nu? O foarte frumoasă colecţie are un băiat în piaţa mare, cum intri în piaţă de pe Meţianu, imediat în stânga, e un fel de cort mare, cu tot felul de obiecte de artizanat... Cum intri la el, în dreapta e o tablă mare cu mulţi magneţi. Mai sunt şi la Galleria Arad, chiar în faţă la intrarea în magazinul Cora, şi fata aia are o grămadă.
Cu specificaţia că în piaţa mare sunt de cei din ceramică, adică magneţi veritabili, ca să zic aşa, iar la Cora sunt din cei plaţi, adică o poză cu Aradul, sau Mamaia, sau mai ştiu eu ce, tras un plastic peste ea şi lipit un magnet pe spate...

| StalkerSoul a răspuns:

Din depozite.