| irbis a întrebat:

De unde pot cumpara masti venetiene in Iasi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In iasi pe strada florilor exista un magazin "shopformasck"acolo gasesti ce masti vrei

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi ca este la adresa de mai jos. E adevarat ca sunt in Bucuresti, dar cred ca se poate face comanda. Intra la adresa data de ei ceva Hand made art. Acolo vezi si preturi si multe alte modele de masti
"Detalii produs
Masti Venetiene, lucrate manual din ceramica, cu diverse ornamente.
Mastile sunt unicate, putand alege intre o masca de decor sau pur si simplu o masca ce va putea fi purtata.
Puteti alege din peste 50 de modele cu preturi cuprinse intre 30 si 50 Lei.
Site-ul pe care pot fi vazute produsele si o lista completa de preturi : www.HandMadeArt.wordpress.com sau daca doriti informatii suplimentare si eventuale comenzi la telefon: 0749640818 sau 0765566057.

http://www.bizoo.ro/......--carnaval

| deealexx a răspuns:

Cauta si pe breslo.ro e site de produse handmade happy masti venetiene se gasesc de cumparat si asa simple. daca te pricepi, le poti lua asa si`ti faci singurica totul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt "anonim", vrei sa fii un picut mai explicit, eu am fost azi pe acolo si nu am zarit acest magazin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moldova mall