| KONSTANTIN a întrebat:

De unde pot cumpara ochelari de tip Wayfarer? (din moinesti bacau)

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Okazii.ro

| Lesu22 a răspuns:

Si eu sunt tot din moinesti sunt
iti recomand http://www.ochelari-de-soare.com/ si eu mi-am luat tot de aici

| Roxana_6668 a răspuns:

Incearca pe romanianoutlet.com.Au pe rosu, pe alb si pe negru.Eu mi-am luat pe rosu si sunt super tari! Livreaza oriunde in tara a doua zi dupa ce ai facut comanda.Si au un pret foarte bun, 50% redusi,e magazin outlet,sunt foarte seriosi, citeste comentariile pe forumul lor, iar ochelarii chiar sunt originali. Sper ca ti-am putut fi de folos.