| Boanta_Florentina_1971 a întrebat:

De unde putem cumpara bratari rudraksha?

5 răspunsuri:
| Pietresemipretioase a răspuns (pentru stlucian):

La preturile alea... http://www.stonemania.ro/catalog/rudraksha-657196
Va oferim bratari cu seminte de rudraksha originale lucrate manual cu pietre semipretioase la un pret corect. 50 lei

| stlucian a răspuns (pentru Pietresemipretioase):

NU am raspuns pentru tine!
Daca vrei publicitate...

| Pietresemipretioase a răspuns:

Http://www.stonemania.ro/catalog/rudraksha-657196
Va oferim bratari cu seminte de rudraksha originale lucrate manual cu pietre semipretioase la un pret corect. 50 lei

| Pietresemipretioase a răspuns:

Da. Imi fac si reclama dar nu sunt jepcar ca altii. Eu nu vand 10 samburi cu 300 lei, deschideti ochii ca d-aia muriti de foame in casa.Sunt aceeasi samburi si la 300 lei si la 50 lei.