| Catalin_4527 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un produs de pe un site care face livrari doar in America. Exista vreo companie care poate face comanda la adresa ei si apoi sa imi livreze coletul? Exista asa ceva, sau am vazut prea multe SF-uri? Cunoasteti o astfel de firma?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Exista ceva de genul, dar stiu ca era destul de scumpa toata povestea. Ai dat email direct la compania respectiva si i-ai intrebat de expediere catre Europa si unde ai putea gasi produsele lor aici?