| Tzakalie a întrebat:

Dacă dau comanda de pe internet (ex: eMAG) se poate pune sa livreze coletul la adresa școlii?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa ii dai ce adresa vrei tu, curierul livreaza, dar daca tu nu poti lua pachetul sa nu crezi ca vine el cand poti tu.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

De ce ai vrea sa ii dai adresa scolii? Poate vine fix cand tu nu mai esti la scoala sau vine cand esti la ora sau nu ai telefonul la tine.Then what?

| VoidEternal a răspuns:

Și dacă te suna curierul și tu ești în ora ce faci?

| Tzakalie explică (pentru VoidEternal):

Ma duc la baie și ii zic sa vina când termin orele

| VoidEternal a răspuns (pentru Tzakalie):

Mhm, fix. Ca acel curier vine fix la ora la care il programezi tu.