| AndraaaN a întrebat:

Exista Amazon in Romania?

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu.Daca comanzi ceva de pe amazon.com ajunge foarte greu si vine la posta vamala si trebuie sa te duci la resedinta judetului tau ca sa iei coletul de asta daca vrei sa comanzi de pe amazon intra pe amazon.uk care e cam la fel si diferenta e ca pachetul iti vine la posta normala.Dr in orice caz trebuie sa platesti prin paypal si sa astepti ceva timp asa ca incearca sa cauti la magazinele din tara ce ai nevoie si sa nu te mai complici.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există în România.

| stlucian a răspuns:

Nu:(dar pentru mai multe informatii:

http://videotutorial.ro/......m-inainte/

in link prezentare video mai jos

| andrei1237 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți ajunge Dunărea?

| Vuitton3 a răspuns:

Nu, nu exista.

| Razvan9890 a răspuns:

Nu exista Amazon in Romania, Amazonul este in America de Sudwinking