| laura_cederea a întrebat:

Exista magazine Prada in Romania?

Răspuns Câştigător
| gospodini a răspuns:

Nu stiu cu exactitate, pentru ca nu ma pasioneaza shopping-ul la extrem, dar cautand pe Google am gasit un articol de prin iunie 2008 in care zicea ca s-a deschis ceva magazin in Bucuresti.

Mai multe detalii aici: http://www.standard.ro/......mania.html

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creca da, da nu stiu nde ca asta vrea si moi sa stie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista magazin Prada in Afi Palace Cotroceni etaj 1

| Crisstinayy12 a răspuns:

Eu am fost in prada in Italia

| stoicamarius a răspuns:

Exista, pe Calea Victoriei, magazinul Mengotti.

| brandsboutique a răspuns:

Brand's boutique timisoara, str florimund merci nr 5 are articole PRADA si alte firme ale designerilor faimosi.contact:0356/001000

| ioana_nechifor_44 a răspuns:

Da, la magazinul Mengotti gasesti. Sunt mai multe marci cunoscute acolo: http://www.qmagazine.ro/modules/articles/articles_display.php?a=1143