| Kornuletz540 a întrebat:

Există vreun site de pe care poți cumpăra laptopuri de gaming ieftine și super ieftine?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Olx
funda?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Vezi ca un laptop ''ieftin'' la 2000-2500 de lei de pe OLX are componente depasite lejer si vechi de ani buni, cum is seriea 9XX de la Nvidia.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă sunt "ieftine și super ieftine" cu siguranță sunt vechi și cu probleme.

Doar nu-ți imaginezi că există un site secret unde lumea vinde cu 500 de lei laptopuri de gaming de ultimă generație în stare perfectă.