| Evaa a întrebat:

[Funda] A comandat cineva ceva dupa StarShiners? Cum sunt produsele happy?

Răspuns Câştigător
| Alexandra. a răspuns:

Nu am cumparat, dar cunosc pe cineva care a luat de acolo si este foarte multumit.
Stiti si voi cum este... ce este scump este si de calitate.
Intentionez sa imi iau anul viitor la banchet rochie de acolo.:*

1 răspuns:
| IceCream22 a răspuns:

Eu mi-am luat o rochie de banchet de acolo. Pot spune ca materialul este foarte bun, imi vine perfect rochia, iar raportul pret-calitate este foarte bun. Iti recomand acest site pentru shopping online. :*