| denial a întrebat:

Hainele de la ma cheama opt shop sunt second hand? ati fost vreodata la acest magazin?

2 răspunsuri:
| ChickenNugget a răspuns:

Nu am fost dar nu sunt second hand

| MaCheamaOpt a răspuns:

Buna! Magazinul Ma Cheama Opt este second hand. Hainele sunt aduse din Anglia in regim SH. Ele se incadreaza la calitatea "premium" (insemnand ca aprox. jumatate din ele nu sunt purtate, sunt capete de liniei de la fabrici, haine cumparate in UK la solduri sau lichidari de stoc). Dar... da, magazinul functioneaza in regim SH!
Va asteptam cu drag!