| SweetFashion a întrebat:

Heeeii TpU puppy dog eyes.Ce parere aveti despre tableta Samsung Galaxy Tab 3 thinking Merita cumparata? Sau imi puteti recomanda o alta tableta, cam tot in banii acestia?

3 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Buna.Sincer sa fiu nu ma pasioneaza tabletele dar un prieten si-a luat o tableta Samsung Galaxy Tab 3 si chiar merge bine.Jocurile i se misca bine, pe net la fel.Deci e foarte buna tableta

| anonimus321 a răspuns:

Nimic nu se compara cu Samsung! Iti recomand sa ti-o cumperi, mereu sa alegi Samsung! Nu vei regreta! :*

| YoDenii a răspuns:

Eu am galaxy Tab 2 si merge foarte bine. acum ma gandesc ca Tab 3 e imbunatatita deci merita.