| Tanamy a întrebat:

Hei! As vrea sa comand de pe ebay o peruca.Imi puteti da detalii, nu am mai comandat niciodata.Multumesc!

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa fii atenta la vazantor sa aiba scor bun, ideal 99% pozitiv. Sa fii atent la transport ca nu la toti e gratuit si sa fii pregatit sa astepti dupa comanda aproximativ o luna.

| MskDesign a răspuns:

In primul rand sa te asiguri ca feedback-ul sa fie peste 99%.In al doilea rand sa te asiguri ca modul de plata acceptat de vanzator este cel pe care il poti efectua tu. Durata transportului variaza de mai multe chestii care pot sa nu tina de vointa vanzatorului.