| Adela11 a întrebat:

Hei! Ați putea sa-mi dati niste idei de cadouri pentru cea mai buna prietenă (in afara de poze)? Mulțumesc!☺

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Ceva simbolic, nu conteaza ce, ca cel mai frumos cadou e prezenta ta, si daca e prietena ta cu adevarat, va fi f multumita asa.

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

O cana pe care sa scrie: "best friend FOREVAH"

sau un vibrator... pe care sa scrie acelasi lucru big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai multe opţiuni, printre care:
1.Să-i comanzi o cană inscripţionată cu un verset biblic pe ea.
2.Un pandantiv cu zodia ei.
3.O carte bună şi interesantă de citit.
4.O pernă dintre cele din oferta Vivess de la Penny. big grin

| ValentinGabi a răspuns:

Păi ori o sumă mai mare de banii să-și ia ce vrea, ori machiaje ori un vibratorhappy sau să o duci la un solar.

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

-un pandativ de la Pandora cu best friends(acest gen de pandativ costă 60$ + taxe din străinătate, deoarece vine din altă țara)
-brățara pandora(în jur de 200-300, de lei, depinde de model, și acesta îl poți comanda din românia)
-uită-te la site-ul celor de la pandora din România(eu iubesc bijuteriile pandora, de asta ții le-am recomandat)
-un halat pufos de baie
-dacă este fană army, bts îi poti comanda ceva care are legătură(un CD/hanorac/ghiozdan) cu trupa ei preferată din Coreea
-daca cunosti pe cineva talentat la desen, să vă faca un portret(pe care mai apoi să îl pui în ramă) cu voi două, sau doar cu ea
-dacă este fan Ariana Grande un hanorac cu ea(pe h&m găsesti)
-o pătură pufoasa(sinsay, pepco, jumbo)
-un parfum(găsesti pe notino, elefant, avon)
-o borsetă(h&m, bershka, pull in bear-pe acest site au vazut borsete de la 90 de lei la 9 lei)
Sper sa te ajut!