| anonim_4396 a întrebat:

Hei, ce parere aveti despre site-ul Evomag? As dori sa imi cumpar un iPhone de acolo, am vazut ca au un pret bun, merita?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, sunt seriosi

| KevinAle a răspuns (pentru Adry05):

Multumesc mult, sarbatori fericite!winking

| Adry05 a răspuns (pentru KevinAle):

Sarbatori fericite si tie!

| anonimg a răspuns:

Cred ca este bun site-ul, si merita sa cumperi de la ei. Dar nu cred ca merita sa cumperi iphone.

| WhiteLife a răspuns:

Eu am luat acum 2 ani un smartphone de la ei și mai demult un mixer. Nu am avut nevoie sa le duc în garanție, deci nu știu să-ți spun legat de asta. Dar sunt destul de rapizi, de încredere, am primit ce am comandat și totul a fost ok. De multe ori preturile sunt cu puțin mai mici decât pe Emag.

| KevinAle a răspuns (pentru WhiteLife):

Multumesc pentru parere! Sarbatori fericite! happy

| WhiteLife a răspuns (pentru KevinAle):

Crăciun fericit! happy