| Crystal1807 a întrebat:

Hei.imi poate spune si mie daca pot gasi rochia roz din poza de ma jos la vreun magazin din Galati sau Bucuresti? Si daca da la care:D Astept raspunsurile voastre. Ofer fundirza :) http://i1084.photobucket.com/......orever.jpg

3 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri!
unde te crezi?!
in america?laughing
winking

| Melissa91 a răspuns:

Probabil nu vei gasi niciunde rochita, poate doar una putin asemanatoare. Poti sa cauti o croitoreasa careia sa ii arati poza, ea iti va spune de cat material ai nevoie sa cumperi si pe unde sa gasesti.Asa vei avea rochita la fel ca cea din poza, pe marimea ta si probabil vei iesi si mai ieftin decat gata facuta in magazin happy