| Emma198 a întrebat:

Hei. Imi puteti de unde pot sa cumpar hanorace cu trupe de metal? Sunt fata si pot marimea S.

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Stiu ca erau pe bestial : http://www.bestial.ro/magazin-7-hanorace.html
doar ca de multe ori cele mai interesante nu le au pe stoc :)

| nugasescusernameliber a răspuns:

Cand mergi la concerte sunt mereu standuri si gasesti de toate, poti sa-ti faci si la comanda, pe okazii gasesti preturi chiar bune, sau online pe siteuri precum bestial, gotica.ro, rock4u.ro, rockshop, dsignrock, etc.