| SpencerH a întrebat:

Hei. Stie cineva vreun site une imi pot vinde hainele, sau sa le schimb cu altele mai bune? In afara de tocmai.ro sau okazii.ro unde sunt sute de haine si nimeni nu sta sa se uite peste toate deci sansele sa vinzi ceva sunt 0. 0000000000001 %. Mersi mult.

4 răspunsuri:
| anadark84 a răspuns:

Poate pe mercador.ro. Ar mai fi si vestimentaria, dar nu prea cumpara nimeni acolo, iar eu am luat teapa. Am trimis coletul si mi-a venit retur.

| biancarap a răspuns:

Toptrend.ro este site de schimburi si vanzari, unde faci calificative, deci este serioasa treaba