| ShoowCosmin10 a întrebat:

Daca comand ceva de pe tocmai si prosului vine cu livrare cu verificare si nu imi place si vreau sa il trimit inapoi vanzatorului. trebuie sa platesc vreo taxa? P.S. Nu spuneti CRED sau POSIBIL, spuneti cat ma costa daca ma costa.

Răspuns Câştigător
| ombladon112 a răspuns:

Daca primesti prin serivciul lor "livrare cu verificare" nu platesti nimic.

Nu va mai dati cu parerea daca sunteti prosti fratilor, bagati-va doar unde stiti.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa platesti tariful de transport prin posta. Costul este in functie de greutatea coletului si de distanta.