| Xlove64 a întrebat:

Heii
Cu cat as putea vinde un iphone 4 in stare buna? Are doar camera putin zgariata si ecranul, dar nu se observa.
El functioneaza perfect ..nu se blocheaza etc.
Doar ca nu mai am castile la el.
Astepta parerile voastre!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cineva cunoscut a cumparat un iPhone 4 (din alta tara ) care era nou-nout si a dat pe el 800 de euro.Cred ca ar fi mai bine sa il vinzi cu 600-700 de euro! Sper ca te-am ajutat!

| Patrisia14 a răspuns:

8-9 milioane daca nu e folosit mult' big grin daca e folosit si nu e prea bun 5-6 milioane

| NemNUZ a răspuns (pentru Patrisia14):

Tu auzi ce spui?rolling on the floor De bani acestia de abia iti cumperi un 3gs

| Blueish a răspuns:

Depinde....eu zic 9-10 milioane.

| denydiana a răspuns:

Poi pai sa-l cu 10-13 milioanethinkingbig grinbig grin fundita?