| VuittonGirl a întrebat:

Heii! Cum pot sa ma pregatesc pentru Halloween-ul acesta? Deocamdata am cumparat bomboane in forma de ochiuri, in forma de dinti de vampiri, de ciocolata cu forme de dovleci, briose speciale pentru Halloween, si niste decoratiuni pentru Halloween : decupaje dintr-un material bun in forme de fantome, vrajitoare si dovleci; un schelet mini cu aspect de vechi, murdar, special pentru Halloween si 2 serpi ( unul este in marime naturala) Dar vreau mai mult! Plizzz funda celei care da cele mai bune idei! 11

Răspuns Câştigător
| Lovatics a răspuns:

Pai sincer cred ca ai destule. In schimb ai putea sa cumperi si niste lumanari in forma de dovleac pe care sa le pui pe masa de Halloween si cam atat deoarece daca mai cumperi ceva nu vei mai avea loc sa le pui.

1 răspuns:
| Singuratikaparasita a răspuns:

Sa cumperi si niste lumanari in forma de dovleac pe care sa le pui pe masa de halloween cam atat! trebuie sa te pregatesti si tu nu? tu contezi mai mult