| nicucs13 a întrebat:

Îmi puteţi spune căteva site-uri de unde pot cumpăra tricouri cu imprimeu Rock?

Gen: AC/DC; Sleeping with sirens; System of a down; Parkway Driver; Black Veil Brides; Bring Me The Horizon; Dragon Force; Suicide Silence; etc.

Răspuns Câştigător
| hellothere1243 a răspuns:

Bună, Nicu! :)
Eu cel mai des imi comand tricouri de pe Gotica: www.gotica.ro. De ce? Pentru ca acolo imi găsesc măsura potrivită, S, când pe alte site-uri cea mai mică măsură pe care o găsești e XL care e foarte mare, cel puțin pentru mine.
Alte site-uri pe care le mai știu, dar nu imi comand de pe ele sunt :
- www.bestial.ro (dar aici sunt mărimi mari :( )
- www.beautyofpain.ro
Cam atât. Sper ca ți-am fost de ajutor. Have a nice day and stay rock \m/!

| nicucs13 explică (pentru hellothere1243):

Mulţumesc,dar nu eram pentru mine, ci pentru o prietenă bună, voiam să-i fac cadou de ziua ei şi nu ştiam de unde să cumpăr. Mulţumesc :3 Rock \m/