| anonim_4396 a întrebat:

Heii, TPU! Acum în iunie, clasa a8-a au banchetul, și sunt invitată, dar nu am idee în ce să mă îmbrac. Am 1-52 m și 30 Kg | deci mă puteți ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfatul meu este sa porti o rochie care sa fie putin mai sus de genunchi croita, culori gen marsala, galben, albastru inchis, verde... si sa aiba multa danteluta( se poarta tare mult anul acesta, da un plus de feminitate). happy pe scurt o rochita in care sa te pui in valoare pe tine si sa arate feminitatea.Succes!

| AnonimGirl010101 a răspuns:

Da! Sigur te pot ajuta!
Ce zici de... o rochie frumoasa si eleganta, cu niste pantofi eleganti, parul aranjat?
Ai putea sa iti cumperi o rochie de vreo 40 de lei, niste pantofi, iar restul, vezi tu!