| biancaaam a întrebat:

Heii TPU. Am nevoie de ajutor! Stie cineva unde pot gasi fire din plastic pentru impletit (eu le spun scooby-doo) in polus, in cluj? Dau funda + vot! :*

Răspuns Câştigător
| EvanescenceOne a răspuns:

Cauta in magazinele chinezesti. Daca stii unde este Biblioteca Octavian Goga din cluj, stii sugur unde este si Profi.Cand ajungi langa Profi o sa vezi niste chioscuri cu reviste, mergi acolo si intrebi unde se afla magazinul Asia(acolo gasesti fire de impletit) si de acolo te descurci.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AaDdEeLINA a răspuns:

La herlitz, daca nu ma insel.