| qMentosanCuCola a întrebat:

Heii! big grin Am mare nevoie de ajutor.........stie cineva la ce magazine din Bucuresti se pot gasi fire de plastic[scoubidou]? Dau Fundoi ☻

Răspuns Câştigător
| Zizica14 a răspuns:

1.Poti gasi la Piata Progresu, sector 4-cum urci pe scarile rulante la stanga;
2.Tot la piata Progresu, la librariile de acolo, insa nu sunt chiar cele mai bune.;
3.La Toporasi -limbraria de dupa Oficiul Postal;
4.Eu am gasit si la Carturesti, Afi Plaza Cotroceni, totusi nu stiu daca mai au, venisera cu o carte cu diferite modele. Sper ca te-am ajutat -asta daca mai aveai nevoie de fire happy Funda?

| Zizica14 a răspuns (pentru Zizica14):

Vine ''FUNDOIU' ''?big grin

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Hey!
Comanda de aici!
http://dacomag.ro/......Daco-.html