| DoctorUtoniu a întrebat:

Hey! Am casti Genius Vibration, insa nu se aud deloc tare in ciuda comentariilor pozitive pe care le-am citit pe net.
Sugestii despre niste casti bune pana in 150 lei? Le folosesc mai mult pentru gaming, si vreau sa se auda cat mai ok.
Funda!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca nu ai nevoie de microfon, ia d-aici: http://www.amazon.co.uk/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1378292576&sr=8-1&keywords=koss+porta+pro
Nu te uita cum arata, uita-te la ce zice lumea despre ele. Eu le am de vreo doi ani si o sa imi iau doar Koss pina crap, poate voi trece la un model mai scump in viitor. Eu ti-as sugera sa iei un model mai scump, ca le iei pe viata (in caz ca se bulesc, le trimiti inapoi la ei in service si le repara/schimba, sint singurii care dau garantie pe viata la casti).

| DoctorUtoniu explică:

Cu microfon am nevoie happy