| Mimi1204 a întrebat:

Hey! Aproximativ in câte zile îmi vine coletul in Cluj dacă comand de pe Fashion Days?

Răspuns Câştigător
| Edisor27 a răspuns:

Citez de pe site-ul,, Fashion Days,,:,, In functie de tipul campaniei, durata de livrare poate varia de la o zi pana la 3 saptamani. Pe pagina fiecarui produs este trecut intervalul aproximativ de livrare.
Tu alegi optiunea preferata de livrare, iar in momentul in care comanda este expediata din depozit, te vom anunta prin e-mail si SMS.

Ridicarea comenzii dintr-un Oficiu al Postei Romane sau dintr-un Showroom eMAG se poate face timp de 7 zile (cu tot cu ziua in care primesti notificarea de ridicare).''
Bafta!

1 răspuns: