| Nome145 a întrebat:

Hey,ce site-uri sau aplicatii sunt pentru a comanda haine? Care să plătești acasă când îți vine comanda fără euro, mă puteți ajuta va rog

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fashiondays

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am comandat de cateva ori de la astia www.factcool.ro
Dar vin foarte greu, iar marimile nu sunt europene, ci din UK. Calitate decenta (dupa pret).
Poti comanda si de pe eMAG, cu livrare prin curier si plata ramburs.

| 12Hsgsvu12 a răspuns:

Bună Nome145, am eu de vânzare haine super bune la un preț bun. Poți sa-mi scrii pe Instagram __a__l__3_.Plata se face la destinația coletului

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Eu am mai comandat de la HainedeVis, Produsele sunt super calitative,
Iti las aici o scurtatura https://bit.ly/3Jgp7tA