| Anonimus12468 a întrebat:

Am o mica problema. Vreau sa-mi reinoiesc garderoba cu haine cat mai la moda, dar nici nu prea am timp ca sa umblu prin magazine. Daca stiti cumva un site online de cumparat haine (nu foarte scumpe) din cluj sau un magazin in care stiti sigur ca voi gasi ce imi trebuie? daca da va rog sa ma ajutati. va dau si funda;*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

H&M

| gabi1992 a răspuns:

Ca si o completare la lista, iti recomand si http://www.catryoshka.ro livreaza oricunde in tara din cate stiu