| ali98na a întrebat:

Hey, TPU
Ati cumparat vreodata tricouri de pe tu.ro? Sunt de calitate? Merita sa dai banii pe ele? Sunt din bumbac sau material sintetic? mersi anticipat

2 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Eu am cumparat vreo 4 deja, sunt de calitate foarte buna, din bumbac si chiar dupa 30-40 de spalari, tot nu se duce inscriptia.

| faramatania a răspuns:

O grafică care nu este nici pe departe originală(uneori prea încărcată şi lipsită de gust), pusă pe nişte tricouri blank ieftine. Unde poate fi calitatea? Orientarea este, cred eu, spre site-uri externe de profil.Deocamdată.