| INTERMED1 a întrebat:

Http://www.originals.ro/......10437.html

Aveti idee daca produsul este original sau este fake?
Ma gandesc ca este Alexander MCqueen si la acest pret (250 lei) sa nu fie fake.

8 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Fratilor daca nu ati facut cumparaturi de la originals nu mai vorbiti :) Ma imbrac de ani de zile de la ei si toate produsele au fost originale si s-au potrivit 100% cu descrierea.

Nu le iau apararea dar nici nu e corect sa vorbesti fara sa stii.

http://bit.ly/1sC2qVb iti recomand sa ii comanzi cat mai repede cat mai ai marimea in stoc.

| INTERMED1 explică (pentru ombladon112):

Ok multumesc frumos pentru. raspuns. dar ai idee de ce costa atat de ieftin 250 de lei. si facuti in colaborare puma si celebrul Alexander Mcquee. (toate gama lui de produse sunt foarte scumpe)

| ombladon112 a răspuns (pentru INTERMED1):

Poti verifica pachetul inainte sa il platesti la curier.

| INTERMED1 explică (pentru ombladon112):

Tu te imbraci de la ei ..toate produsele pe care le-ai cumparat au fost originale 100 %?

| ombladon112 a răspuns (pentru INTERMED1):

Da

| INTERMED1 explică (pentru ombladon112):

Aha am inteles... iti place modelu de la puma? ( cel din likn ) happy

| ombladon112 a răspuns:

Toate produsele prezente pe Originals.ro au Certificat de Calitate şi Declaratie de Conformitate de la producători în concordanță cu normele europene şi O.G. nr. 21/1992 si H.G. 788/1996, 785/1996, 332/2001 si 1022/2002 cu modificările şi completările ulterioare, având garanție 30 zile conform legislației în vigoare.

| Caramida_Daniel_1997 a răspuns:

Nu te supara dar e fake, eu am dat 150 lei pe papuci tot de astia