| LoVe_3491 a întrebat:

Imi confectionez singura bratari si medalioane. Mi-am facut o cutiuta cu bijuterii [ nu aur, argint, ci bijuterii asa de zi cu zi ]. Unele sunt confectionate de mine altele cumparate. Am si cercei si inele. Imi plac bijuteriile si exagerate, pentru ca mi se pare ca se vad frumos. In ciuda faptului ca sunt baietoasa, imi place arta. Ma rog... Nu arta pictura si chestiute din astea, ci eu ma gandesc altfel la arta. Arta, pentru mine simbolizeaza frumosul. Intrebarea mea este de unde pot gasi ata elastica? Nu stiu de unde sa cumpar si am nevoie pentru ca cea pe care o am se cam termina.

Peace, eu!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca ate se gasesc pe toate strazile, poti sa cauti la croitor si la un magazin de materiale si confectii, le gasesti peste tot. poti sa le gasesti si la un magazin mixt. imi pare bine ca am ajutat! big grin

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Gasesti tot felul de accesorii, cum ar fi inchizatori pentru bratari, ace pentru brose etc. la casa retro, daca esti in bucuresti. E pe la victoriei, au preturi ok si cam tot ce au e pe ideea de Do It Yourself.

| turist a răspuns:

Buna! De unde iti cumperi inchizatoare pentru bratari? Dar ace pentru insirat margele foarte marunte?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-or avea cei ce comercializeaza produse pescaresti?

| Laav_9828 a răspuns:

Si cum iti confectionezibatting eyelashes?