| anonim_4396 a întrebat:

Cate inele, lanturi, medalioane, cercei, ceasuri, bratari aveti?

25 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Destul de puține, nu mă pasionează!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Am 4 lanturi, 20 de cercei, 5 bratari, 5 ceasuri, iar medalioane cred ca am in jur de 20.

| FashionDream a răspuns (pentru KellyGreen):

Si inele? laughing Nimeni nu mi-a dat un raspuns complet si speram ca tu sa-mi dai. Multumesc.

| KellyGreen a răspuns (pentru FashionDream):

A, am doar 1.

| SandaraPark a răspuns:

Fara numar, fara numar.

| LolaLollita a răspuns:

Serios? Nici nu am rabdare vreodata sa numar tot.
Cerceii- depasesc 100
Bratari- sa zicem peste 30
Lantisoare- cam 50
Ceasuri- nu port, dar am vreo 7-8
Medalioane- nu am numarat niciodata
Inele- 20-30 cred

Nu ma satur niciodata de elehappy

| Kasia a răspuns:

Inele: 23
lanturi:14
medalioane:4
cercei:34
ceasuri:4
bratari: 5 seturi formate din mai multe bratari si inca 7 separat.plus 3 bratari karma pe care nu le scot niciodata de la mana.

| dracu14 a răspuns:

Am un lant cu un medalion in forma de craniu din inox, sunt bogat nu?

| FashionDream a răspuns (pentru dracu14):

Foarte laughing Mersi de raspuns.

| Resurrection a răspuns:

Inele in jur de 20, lanturi am...in jur de 60, bratari in jur de 40, cercei chiar nu stiu, am cateva cutiute pline, medalioane am foarte putine, in jur de 10 iar ceasuri am 12

| AmanoYuno a răspuns:

Multe bratari si lanturi si vreo 10 inele

| DeyutzaDeea a răspuns:

Multe. laughing

| Xtal a răspuns:

Planuiesti sa jefuiesti?

| GoldVali a răspuns:

Pe bune, fara numar. Mereu mai descopar pe undeva cate ceva, plus ca-mi iau lunar macar.

| aLeXsNs a răspuns:

Am 2 inele si peste 20 de bratari

| NuTeCred a răspuns:

Inele am vreo 10, lanturi vreo 20, si bratari am peste 25hee hee

| Xtal a răspuns (pentru NuTeCred):

Nu te cred.

| NuTeCred a răspuns (pentru Xtal):

laughing))))))

| Hackz0r a răspuns:

Nu avem. happy Bine băieții nu cred că au.

| mariamc a răspuns:

Am 42 de inele, 22 de lanţuri, 2 medalioane, 6 perechi de cerceii ( nu din aur ), 3 ceasuri şi 14 brăţări. Tu? kiss

| FashionDream a răspuns (pentru mariamc):

Mersi de raspuns. Eu am 8 perechi de cercei, 17 lanturi, 20 de inele + un inel-bratara (sunt conectate), 27 de bratari, 3 ceasuri si 19 medalioane. :X

| mariamc a răspuns (pentru FashionDream):

kiss Bravo >:d