| Aalexander a întrebat:

Imi puteti da un link cu un skateboard de calitate in jur la 100 lei?

14 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Buna,
iti recomand acest link: http://bit.ly/role-si-skateboard-reduse au skateboard de la 29 de lei (mai serioase la 59 si echipament de protectie copii tot la 29 de lei). Ceea ce este super OK este ca transportul este gratuit. (de altfel cred ca toate produsele peste 20 de lei au transportul gratuit la usa ta). Sper sa te ajute.

| LexaHD a răspuns:

Aici : http://www.sportaddict.ro/......teboarduri
E de cea mai mare calitate!

| Aalexander explică (pentru LexaHD):

Am ales o pe asta http://www.sportaddict.ro/skateboard-net-sportmann
Imi poti spune daca e ok descrierea produsului? eu nu inteleg nimic de acolo.

| LexaHD a răspuns (pentru Aalexander):

Pai, ajunge la tine intr-o zi - doua. E groasa de 11 mm, si are garantie 30 de zile. Inca este in stoc (disponibila). Codul produsului, pe care il vei introduce la comandarea acestuia este : ISL-2986-BR. Dimensiunea placii este de : 79cm x 20.5cm. Greutatea admisa este de 80 de kg. Daca ai +80 de kg placa se va rupe. Rotile au dimensiunea de : 50x36 mm.
As zice ca, pentru mai multe detalii despre pretul transportului etc. sa suni la nr. de telefon 0759.030.849 sau 0734.440.474.

Funda?

| Aalexander explică (pentru LexaHD):

Am 75 de kg. e ok?

| LexaHD a răspuns (pentru Aalexander):

Super!

| ferdin a răspuns:

Eu zic ca cel ales de tine este bun.Are noua straturi de lemn ceea ce rezulta ca este rezistent.

| Aalexander explică (pentru WtfIdk1969):

Cum le ai gasit?
ai dat un click pe google?
Sa stii ca asta am facut si eu.
Am pus intrebarea asta in ideea de a gasi ceva ce nu gasesti asa de usor pe google.
Ia zi, ti a luat mai mult de 1 min sa gasesti linkul ala?

| WtfIdk1969 a răspuns (pentru Aalexander):

Am scris skateboard de calitate pe google si am luat primul link

| Amy13 a răspuns:

Http://www.compari.ro/skateboards-c3951/?gclid=CPmi-IH76rgCFUZZ3godfnEAAg incearca ai au foarte multe skateboarduri ieftine zic eu.