| bfvhjcv a întrebat:

In ce an si unde au aparut prima data in Romania magazinele Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Zara si Terranova?
Multumesc si dau fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Darria a răspuns:

Ca orice "franciza", magazinele s-au deschis pentru prima oara in Bucuresti. Primul a fost Terranova in 2006, apoi Zara in 2008 iar apoi Bershka St si P&B in 2009-2010

4 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Deci jur ca m`ai facut praf cu intrebarea asta laughing rolling on the floor

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Ehm,din câte ştiu au apărut toate la Cluj, în Iulius Mall, prin luna Mai 2010.

| Helpeeer a răspuns:

2008 si 2009 si 2010.Ok?

| gingerbreadman a răspuns:

Stiu ca in Timisoara, Terranova s-a deschis in 2006, iar restul, in 2009.